úterý 16. ledna 2007

Přehazovaná - 16.1

Po dlouhé době jsem opět jel na přehazouvanou. Jelo nás víc, ale jména po mě nechtějte, mám si sklerózu :-). Jako tradičně se nás báli, proto nás ze začátku nechtěli ani pustit dovnitř. Školník se ale naštal a vyhrožoval, že když neodemknou rozmlátíme jim všechna okna. Tato výhrůžka zabrala, proto jsme se nakonec dovnitř dostali. Byli jsme ovšem tímto jednáním velmi rozzuřeni, a svou zlost jsme si vybili hned v prvním zápase s domácíma, ZŠ Toust(y)ova. Vyhráli jsme poměrně snadno 2:0 na sety. Tím jsme potvrdili pověst neporazitelných a tu si až do konce přes mírné obtíže udrželi. Chtěli nás asi vyvést z formy, proto jsme museli sedět na lavičce a čekat až se odehrají další zápasy. Naším dalším soupeřem byla ZŠ Plánická. Seděním jsme byli dost stuhlí, i přes snahu naší hlavní masérky J. Hájkové. Soupeřům to ale moc nepomohlo a v pravním setu jsme je hravě porazili. Masérka byla tak nadšená úspěchem, že na nás zapoměla a my další set projeli. Nevadí, i remíza je dobrá. Organizátoři byli však neoriginální, proto na nás zvolili opět tu samou taktiku, nechat stuhnout. Naše masérka byla totálně vyčerpaná, proto se taktika našich nepřátel povedla. Hráli jsme proti Vencovým Samicím, a museli jsme uhrát alespoň jeden set. I přesto že jsme byli tak ztuhlí, samice snámi měli dost práce. V druhém setu ale naskočil zkušený samec Venca a my začali mít navrch. Neměli šanci, byla z toho remíza. Venca byl z triumfu tak nadšen až vyděl všude pár očí svých ctitelek a fanynek. I přes odpor všech našich nepřátel jsme dosáhli prvního místa a postoupili do finále.